Dokumenty - GC Lab - odczynniki chemiczne - chemia Warszawa

Dokumenty

Poniżej znajdują się ważne dokumenty, które mogą być potrzebne, podczas składania zamówień, zwrotów i reklamacji. Przy zakupie niektórych odczynników wymagane jest podanie do czego ma zostać przeznaczony dany odczynnik. Żeby ułatwić ten proces można pobrać oświadczenie do tego „Oświadczenie Z01”. Poniżej znajdują się również dokumenty potrzebne do procesu reklamacji czy zwrotu. W razie potrzeby służymy pomocą przy wypełnianiu poniższych wniosków.

Dokumenty do pobrania:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 308 81 00
biuro@gclab.eu
sklep@gclab.eu

Można się z nami skontaktować również poprzez portale społecznościowe. Z miłą chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Zwykle odpowiadamy w ciągu 2 dni roboczych.

Zapraszamy do zapoznania się z super promocjami w Labo Strzale. Między innymi znajdą tam Państwo odczynniki chemiczne w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy również do zapoznania się z odczynnikami marki GC LAB. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi odczynniki organiczne i nieorganiczne, roztwory mianowane jak i odważki analityczne. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę, dbając o jakość i jak najkorzystniejsze ceny. Jeżeli nie znaleźli Państwo potrzebnych rzeczy zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas w socjal mediach: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok i YouTube

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.

odczynniki chemiczne gclab dokumenty
Wygeneruj Szybką Ofertę
Wyślij zapytanie ofertowe